Sipariş İşlemleri

Ödeme onayınıza müteakip siparişleriniz işleme alınmakta olup, ürününüz en geç bir iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Almak istediğiniz ürünün sayfasında ürünün en geç ne kadar sürede size ulaşacağı, teslim edileceği bilgisi yer almaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır. Hafta içi saat 15:00' a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 15:00' den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır.

tabloda.com 'dan aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi kredi kartı ya da havale/eft ile yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşır. Aynı gün içinde de olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla yapılan alışverişlerde siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size gönderilmektedir, isteğinize bağlı olarak bilgilendirme durumunda ayrı ayrı verilen siparişler aynı paketlerle birlikte de gönderilmektedir. Müşteri bilgilendirmesi durumunda isteğe bağlı olarak paket işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sitemiz üzerinden oluşturduğunuz siparişlerinizde değişiklikleri sevkiyat sürecine girmediği müddetçe Müşteri Hizmetleri departmanımıza başvurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişiniz sevkiyat sürecine girmediği müddetçe sipariş/ürün iptallerinizi de 0212 438 41 71 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri departmanımıza ya da üyeliğiniz üzerinden mesaj yolu ile başvurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sevkiyat sürecine girmiş ve tarafınıza ulaşmakta/dağıtımda olan siparişleriniz ile ilgili iptal talepleriniz o an için işleme alınamaz konumda olup, ürün tarafınıza ulaştığında ürünü kabul etmeyerek tarafımıza geri gönderilmesini iletebilirsiniz.

Sepetinize eklemeye çalıştığınız ürünü sepete ekleyemiyorsanız ürünün satışta olup olmadığını kontrol ediniz, satışta olan bir ürünü eklemede problem devam ettiği takdirde Müşteri Hizmetleri bölümümüze başvurabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz siparişinize istinaden tarafınıza herhangi bir onay maili gelmediği takdirde siparişiniz ile ilgili sipariş verme, ödeme bilgileri gibi adımları kontrol edebilir, siparişinizin profilinizde görünür olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Tüm adımlar neticesinde siparişiniz ile ilgili bir problemi gideremediğiniz takdirde Müşteri Hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yurt dışı sipariş işlemleri
tabloda.com olarak yurtdışına teslimatlarımız mevcut olup, satın almak istediğiniz ürün bilgilerini, hangi ülkeye teslimat yapılması gerektiğini ve kargo ücreti için Müşteri Hizmetleri 0 212 438 41 71 ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Müşteri Yorumları
%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.