Hakkımızda

Tabloda.com – Modern ve Klasik Mimarinin Tercihi

 

Tabloda.com, dekorasyon alanında üretici firma olarak faaliyet gösteren, ev ve işyerinizin duvarlarını süsleyebilmeniz için, her dekorasyona uygun tablolar üreten bir kuruluştur.

 

En iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler kullanarak, el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz, modern ve klasik mimaride sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Tabloda.com, başta kanvas tablolar olmak üzere,size ve seviklerinize özel fotoğrafları kanvas tabloya dönüştürme imkanı sunmaktadır ayrıca  çerçeveli tablolar, kabartmalı tablolar, (dokulu, varaklı, el yapımı ), ve  kişi ve kurumlara özel tasarımlar üretmektedir, 

 

5000 adet'den fazla görseli içeren imaj bankası sayesinde,  günümüz modasının en popüler görsellerini seçebilir, seçtiğiniz görselleri istediğiniz ölçülerde sipariş ederek duvarlarınızı hiç görülmemiş kanvas tablolarla dekore edebilirsiniz, Tabloda.com'dan satın aldığınız tüm tablolar için %100 beğenme garantisi verilmektedir.

 

Her daim, Dünya trendleri ve  siz değerli müşterilerimizin istekleri takip edilmekte olup, imaj bankamız an ve an güncellenmektedir.

 

Ürünlerimiz web sitemiz üzerinden satışa sunulduğu gibi, toplu alımlar veya özel siparişleriniz ile ilgili görüşmek için bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

 

%100 Güvenli Alışveriş 256BIT SSL sertifikası ile
kart bilgileriniz güvende!
Orjinal Ürün Sitemizden aldığınız bütün
ürünler garantili ve orjinaldir.
Hızlı ve Kolay İade Satın aldığınız ürünleri
kolayca iade edebilirsiniz.
Güvenli ve Özel Paketleme Siparişleriniz özenle paketlenerek
kısa sürede kargoya teslim edilir.

Bu site, i-Kobi ® - E-ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.